O nas


 

Lunula jest symbolem kobiecości, pełni możliwości i siły tworzenia. W tym jednym słowie kryje się kreatywność i realizowanie swoich marzeń. Pod tym hasłem idziemy przez życie!

To my: Kamila, Viola, Ilona i Kasia. Cztery kobiety. Różne charaktery, dusze, pasje, zawody…Jedna rodzina. Jeden blog. Witamy cię na nim i mamy ogromną nadzieję, że znajdziesz tu coś ciekawego, co sprawi, że zostaniesz na dłużej!


Kamila

Z zawodu, pasji i wykształcenia jestem grafikiem komputerowym. Moim drugim konikiem jest marketing i social media. Dobra książka i wciągający serial są na szczycie pomysłów na wymarzony wieczór. Nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez słuchawek, z których płynie dobra muzyka. Moje zainteresowania są mocno eklektyczne, jednak najbliższe posty będą kręciły się wokół Japonii — czyli mojej podróży życia! A jeśli zechcecie się z nami skontaktować, prawdopodobnie w pierwszej kolejności traficie do mnie 🙂

Posty Kamili

Viola

Zawodowo jestem właścicielką salonu kosmetycznego „Lunula”, manicurzytką, pedicurzystką i certyfikowanym podologiem. Niezmiennie od 1984 roku mój zawód jest moją pasją, która sprawia mi wiele radości i spełnienia. Prywatnie natomiast jestem matką moich wspaniałych córek i 5 kg pieska. Wielbicielką poruszającego piękna oraz osobą, która potrafi zrobić coś z niczego. Najczęściej będę pojawiać się w kategorii: zdrowie i uroda, lifestyle oraz prowadzenie salonu kosmetycznego.

Posty Violi

Kasia

Socjolog z wykształcenia, zawodowo jestem związana z marketingiem internetowym. Uwielbiam nowe technologie (w tym również czytać instrukcje!), składać meble i piec ciasta – moja specjalizacja to sernik, tiramisu i szarlotka. Podczas dalekich i bliskich podróży rozwijam swoje umiejętności fotograficzne, uwalniając przy tym kreatywną stronę swojej natury. Na pewno znajdziecie mnie m.in. w działach: podróże, jedzeniemarketing i lifestyle!

Posty Kasi

Ilona

Kobieta delektująca się podróżami w wersji mikro i makro. Pasjonatka piłki nożnej i dobrej kawy. Propaguję zainteresowanie produktami eko i sezonowymi, które powinny gościć na naszych talerzach. Z zadaniowym podejściem do pracy. Po prostu. Szukajcie mnie w footballove, podróżach, biznesie, lifestyle i w moim autorskim projekcie ChangEat!

Posty Ilony